Jeżeli masz pytania
Skontaktuj się z nami
Automatyka Przemysłowa Serwis
A. i E. Durańscy, Z. i M. Gmaj Sp.j.


Siedziba:
ul. Stanisława 12
05-800 Pruszków

Biuro:
ul. Włodarzewska 47
02-384 Warszawa

aps@apserwis.com.pl
tel. 22 863 97 37
tel. 22 863 97 45


BEZPŁATNE TESTOWANIE OPCJI SOFTWARE

Informujemy, że istnieje możliwość uzyskania bezpłatnych kodów do tymczasowej aktywacji wybranych opcji software dostępnych na sterowaniach firmy HEIDENHIAN (np. DXF-konwerter, KinematicsOpt i wiele innych).

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

O firmie

Firma APS jest firmą inżynierską, działającą na rynku automatyki przemysłowej od 1993 r. Obecnie naszą wiodącą działalnością są aplikacje związane z układami sterowań do obrabiarek i urządzeń. Od 2003 r. jesteśmy nieprzerwanie wyłącznym i autoryzowanym przedstawicielem firmy DR. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH na terenie Polski. W naszej ofercie znajduje się wysokiej klasy sprzęt tej firmy z możliwością instalacji oraz późniejszego szkolenia i serwisu.

Bardzo istotnym kierunkiem działalności firmy jest modernizacja obrabiarek sterowanych numerycznie. Oferujemy przeróbki obrabiarek z wykorzystaniem sprzętu HEIDENHAIN, opartych na technice analogowej i cyfrowej. Wszystkie obrabiarki po modernizacji są indywidualnie ustawiane i sprawdzone pod względem dokładności obróbki. Modernizacje skupione są na wymianie sprzętu elektrycznego (przykładowo: układy sterowań, układy napędowe, układy pomiarowe, silniki). W sporadycznych przypadkach zajmujemy się również renowacją układów mechanicznych takich jak śruby kulowe, prowadnice i inne elementy podlegające regeneracji.

Firma oferuje również instalacje układów pomiarowych i odczytów na obrabiarkach konwencjonalnych. W tym przypadku nasi inżynierowie, po wstępnych oględzinach obrabiarki, dobierają sprzęt i instalują go na obrabiarce.

Prowadzimy także szkolenia operatorów i programistów obrabiarek CNC oraz serwisantów (szkolenia PLC). Dysponujemy obrabiarkami szkoleniowymi, na których można sprawdzać praktycznie nabyte umiejętności. Więcej informacji na temat szkoleń znajduje się w zakładce „Szkolenia”.

Nasza firma produkuje również obrabiarki szkoleniowe wyposażone w przemysłowe sterowania HEIDENHAIN.